Головною метою Дошкільного закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровлення дітей, створення умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку.

Методичною темою ЗДО

є :"Забезпечення якісної дошкільної освіти шляхом формування інноваційної культури педагога як важливого чинника в реалізації Базового компоненту дошкільної освіти, розвитку національно свідомої, творчої, життєво компетентної особистості"

Пріоритетні завдання:

1. Продовжити поглиблену роботу над формуванням зв'язного українського мовлення, використовуючи різні види діяльності.

2. Продовжити роботу щодо формування основ патріотичного виховання дітей дошкільного віку засобами народознавства.

3. Удосконалити роботу щодо розвитку пізнавальної активності дітей шляхом дослідницько-пошукової діяльності.